Loading…

Стільниці для ванної

Стільниці для ванної кімнати мають відповідати певним вимогам, як екологічність, міцність та приємний зовнішній вигляд. Такими якостями можуть похвалитися вироби з мармуру, кварциту чи граніту від компанії Marble World.
Почати
';

Стільниці з кварциту для ванної

Один з найкращих матеріалів, який об'єднує в собі високі експлуатаційні характеристики і великий вибір кольорів і текстури. Головні переваги стільниць з кварциту:

 • Легкість у прибиранні;
 • Міцність і практичність;
 • Поверхня не вбирає вологу та неприємні запахи;
 • На поверхні не з'являється пліснява та грибок;
 • Чудовий зовнішній вигляд.

Гранітні стільниці для ванної

Об'єднують в собі такі якості, як міцність, невибагливість і практичність. Стільниці з граніту легко піддаються поліруванню і реконструкції, за ними легко доглядати, періодично протираючи поверхню змоченою у воді ганчіркою. Головні переваги стільниць з граніту:

 • Стійкість до перепадів температури;
 • Малий ступінь водопоглинання;
 • Піддається поліруванню та реставрації.

Мармурові стільниці для ванної

Незважаючи на те, що мармур за такими якісними характеристиками, як міцність, твердість і водопоглинання дещо поступається кварциту і мармуру, він користується великим попитом. Переваги стільниць з мармуру:

 • Багатий зовнішній вигляд;
 • Великий вибір кольору та фактури, що дозволяє підібрати виріб до будь-якого інтер’єру;
 • Легко піддається поліруванню та реставрації.

Приклади робіт

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Дізнатися вартість стільниці для ванної

Для розрахунку приблизної вартості виробу, заповніть форму

Вибір стільниці для ванної

Сучасна ванна кімната повинна бути красивою, ергономічною і, в той же час, практичною. Тому перехід від традиційного дерева і пластика до натурального або штучного каменю очевидний. Вироби з каменю мають переваги перед іншими матеріалами як по красі, так і за своїми якісними характеристиками.

Стільниці для ванної, який матеріал обрати

Розглянемо три найбільш популярних, на наш погляд. матеріали, з якими ванна кімната буде виглядати ідеально.

 • Мармур. Шляхетний декоративний камінь, який подарує інтер'єру індивідуальність. Мармурова стільниця для ванною має хороші експлуатаційні характеристики. Наприклад, безшовне з'єднання деталей при монтажі великого за площею виробу. Також він легко полірується і піддається відновленню при пошкодженні.
 • Граніт. Володіє високою щільністю, що не дозволяє воді вбиратися та справляти на виріб руйнівний вплив. Гранітна стільниця для ванною на відміну від мармурової, не вимагає великих витрат часу на прибирання. До того ж на стільниці з граніту не впливає побутова хімія, вона добре витримує великі навантаження, повільно дряпається і затирається.
 • Кварцит. Штучний камінь, який за якісними характеристиками не поступається природним граніту і мармуру. Стільниця з кварциту має великий вибір кольору і текстури. Його щільність навіть вище ніж у граніту, що попереджує застій води і виникнення цвілі та появу інших шкідливих організмів. Вироби з кварциту важко подряпати або залишити на ньому видимий поріз. З недоліків можна виділити складний процес реставрації і
  полірування, і, як наслідок, видимість стикових з'єднань при монтажі масивних виробів.

Як бачимо, кожен матеріал по-своєму гарний. Якщо Ви більше схиляєтеся до класики - Вам підійде мармур. Для облаштування сучасної, стильної і практичною ванної кімнати зупиніться на граніті або кварциті.

Купити стільниці для ванної

Зробити вибір на користь того чи іншого матеріалу досить складно. Ви можете скористатися контактними даними або залишити заявку на сайті для отримання вичерпної інформації. Ми можемо зробити попередній розрахунок вартості виробництва стільниці для ванної, виходячи з ваших даних.

На сьогоднішній день, наша компанія готова запропонувати приємні ціна на виготовлення і монтаж стільниці для ванної з граніту і кварциту будь-якої складності. Ми працюємо як з фізичними особами, так і з компаніями.

×

×