Loading…

Сходи

Сходи з граніту, кварциту та мармуру красиві, стильні, сучасні та, водночас, дуже практичні. Ці матеріали відрізняються довгим строком експлуатації та великим вибором відтінків і текстури.
Почати
';

Варіанти сходів

Маршеві сходи

Обираєте традиційний тип проектування сходів, конструкція яких перевірена часом. Сходи з благородного граніту чи кварциту, виконані у маршевому стилі, найкращим чином підійдуть для цього.

Сходи на больцях

Останнім часом набувають популярності сходи на больцях. Їх перевага - легкість, стильний сучасний дизайн та практичність.

Гвинтові сходи

Використовують гвинтові сходи у тих приміщеннях, де, за деякими причинами, не може бути використаний інший вид. Їхні переваги - це економія місці та естетичний зовнішній вигляд.

Переваги сходів з натурального і штучного каменю

Естетичний зовнішній вигляд

Для сходів, граніт чи кварцит – найкращі матеріали. Великий вибір різноманітних візерунків, кольорів і текстури дає можливість кожному обрати дизайн на свій смак.

Міцні і практичні

Ці вироби невибагливі, вони не бояться різких перепадів температури, подряпин чи сколів.

Прості в догляді

Для щоденного догляду за сходами не потрібно спеціальної хімії, достатньо проводити час від часу вологе прибирання.

Легко піддаються поліруванню і реставрації.

Вони легко піддаються реставрації, тому, у разі пошкодження чи відколу, їх не треба замінювати повністю.

Приклади робіт

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Отримати консультацію

Для консультації заповніть контактну форму

Кам'яні сходи

Для більшості людей сходи є просто елементом інтер'єру приватного будинку і використовується для переміщення між поверхами. І лише деякі розуміють, що саме вона може стати головною окрасою приміщення, підкреслить достаток і успішності господаря. Причому, не важливо, де розташовані сходи, всередині або на вулиці, якщо підійти до її створення творчо, то унікальний витвір мистецтва гарантовано. Головне, правильно обрати матеріал. А варіантів безліч - кам'яні сходи, дерев'яні, залізні, бетонні. Природно, одними з найбільш красивих і довговічних вважаються вироби з каменю. Саме про них ви і дізнаєтеся з цієї статті.

Купити сходи з какменю в Києві

Насправді, асортимент матеріалів не такий вже і широкий. Далеко не кожен камінь підходить для створення ступенів і інших елементів. Важливо враховувати не тільки фізичні, а й естетичні властивості каменю. Найбільш затребувані:

  • Сходи з граніту. Цей натуральний камінь виглядає масивно і монументально. Граніт зазвичай використовують при зведенні сходів на вулиці завдяки унікальним властивостям: опору механічних і хімічних пошкодженням, відсутністю реакції до перепадів температур і рівня вологості. Також ступені гранітні мають цільну фактуру і не вбирають бруд або вологу, так що сходи з нього досить просто чистити;
  • Сходи з мармуру. Такі вироби величні. Мармур неймовірно красивий і відмінно виглядає в особняках, маєтках і котеджах, в повній мірі підкреслюючи високий статус господаря будинку. Зазвичай через пористість мармурових сходів їх встановлюють тільки у внутрішніх приміщеннях, на відміну від виробів з граніту. Перевагами цього каменю є: екологічність, довговічність, краса і легкість обробки. Людство використовує мармур вже тисячі років, а його актуальність і популярність в будівництві анітрохи не впала;
  • Сходи з кварциту. Це штучний камінь, який не має аналогів по міцності і різноманітності кольорів. З нього створюють сходи як для вулиць, так і у внутрішніх приміщеннях. Якісними характеристиками, що відрізняють кварцит від мармуру і гранітних порід, є більш висока міцність і опір пошкоджень. Але ці ж властивості роблять кварцит вкрай складним в обробці. Цей процес вимагає не тільки наявності вузькопрофільного обладнання, але й досвіду. Також важлива особливість кварциту - різноманітність візерунків. Підібрати сходи з цього каменю можна під будь-який інтер'єр.

По суті, вибір між мармуром, кварцитом або гранітом обмежений лише фантазією господаря будинку і доступним бюджетом.

Сходи з каменю: ціна відповідає якості

Наша компанія з легкістю запропонує вам красиві і міцні сходи з граніту, мармуру або штучного каменю, втіливши будь-яку фантазію:

  • розрахуємо вартість;
  • зробимо якісні сходи й балясини;
  • привеземо і встановимо.

І при цьому проведемо всі роботи за доступними цінами. Наша сходи з каменю прослужить десятки років, виконуючи свої функції і радуючи погляд.< .p>

×

×