Loading…

Кухонні стільниці

Столешницы из кварцита, мрамора или гранита - лучший выбор для обустройства рабочего пространства на кухне. Эти рабочие поверхности отличаются практичностью, долговечностью и неприхотливостью.
Почати
';

Стільниці з кварциту

Стільниці з кварциту, мармуру або граніту - кращий вибір для облаштування робочого простору на кухні. Ці робочі поверхні відрізняються практичністю, довговічністю і невибагливістю:

 • Стійкість до перепадів температури;
 • Міцність і практичність;
 • Прекрасні водовідштовхувальні якості;
 • Великий вибір кольорів;
 • Чудовий зовнішній вигляд.
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Гранітні стільниці

Граніт об'єднує в собі такі якості, як міцність, невибагливість і практичність. За стільницями з граніту легко доглядати, періодично протираючи поверхню змоченою у воді ганчіркою.
Головні переваги стільниць з граніту:

 • Довговічність;
 • Доступна ціна;
 • Стійкість до перепадів температури;
 • Непогані водовідштовхувальні якості;
 • Простота в догляді.

Мармурові стільниці

Незважаючи на те, що мармур по таким якісним характеристикам, як міцність, твердість і водовідштовхувальні властивості дещо поступається граніту і кварциту, він користується великою популярністю. Переваги стільниць із мармуру:

 • Багатий зовнішній вигляд;
 • Великий вибір кольору і фактури, що дозволяє підібрати виріб в будь-якиого інтер'єру;
 • Унікальний малюнок кожної плити цього натурального каменю;
 • Стільниця легко піддається поліруванню і реставрації.
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Варіанти плануваня кухонь

Компанія Marble World пропонує вигідні умови з виробництва, постачання та монтажу стільниць з кварциту, граніту чи мармуру. Ми можемо запропонувати кращі дизайнерські рішення для кухонь різного планування.

Однорядне, або лінійне

Класична схема робочої поверхні зі стільницею вздовж однієї стіни. Як правило, вона використовується в невеликих квартирах-студіях.

П-подібне

З цим дизайном робоча поверхня розміщується в кімнаті вздовж трьох стін, збільшуючи корисну площу. Єдиний недолік - важко облаштувати зону для обіднього столу.

Дворядне, або паралельне

У випадку, коли кімната має велику площу чи є прохідною, доречним буде застосувати дворядне планування. Дві гранітні, мармурові чи кварцитні стільниці розміщуються паралельно одна до одної.

Острівне

Якщо у Вас велика кухня, логічним варіантом буде доповнення класичних схем обіднім столом. Острівна кухня з натурального каменю створить атмосферу єдиного, гармонійного простору.

Кутове

Такий варіант планування - ідеальне рішення для невеликих приміщень, які мають квадратну форму. Кутові кухні з кварцевими стільницями практичні, гарні й ергономічні.

Напівострівне

Якщо площа приміщення не дозволяє використати острівний тип планування, його можна переробити, об'єднавши окремий елемент із робочою поверхнею.

Приклади робіт

ПРИМЕР ОТДЕЛКИ ПОЛУОСТРОВНОЙ КУХНИ С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ КВАРЦЕВОЙ СТОЛЕШНИЦЫ

Коллекция Quartzforms Basic Brown 530
Толщина: 20 мм.

ПРИМЕР ОБУСТРОЙСТВА ОСТРОВНОЙ КУХНИ С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ ГРАНИТНОЙ СТОЛЕШНИЦЫ

Тип камня: гранит
Толщина: 30мм

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Кухонні стільниці - дізнайтесь ціну

Заповніть форму для розрахунку вартості
Вибір стільниці для кухні

Стільниця - робоча поверхня столу і головний елемент сучасної кухні. До неї висуваються особливі вимоги, такі як міцність, здатність витримувати великі температурні перепади і довговічність. Серед великого різноманіття матеріалів, представлених на ринку, особливе місце займають граніт, кварцит і мармур.

Граніт і мармур - натуральні каміння, а ось кварцит - штучний. Кожен з них має свої переваги і недоліки, а вибір, як правило, залежить від індивідуальних переваг.

Кухонні стільниці з каменю, переваги

Розглянемо переваги стільниць з натурального і штучного каміння відштовхуючись від їх експлуатаційних характеристик. Таким чином можна виділити кілька головних пунктів:

 • Міцність і довговічність. Стільниця для кухні з кварциту, граніту або мармуру, при належному догляді буде служити і радувати довгі роки. Природно, що у кожного матеріалу є поріг міцності і трапляється так, що виріб надколюється або тріскається. Стільниці з каменю можна реставрувати і відновлювати. Особливо добре піддається реставрації мармур, потім граніт і кварцит.
 • Здатність витримувати високі температури. Граніт і кварцит лідирують в цій позиції. Стільниця для кухні з мармуру не любить різких перепадів температури.
 • Легкість у догляді. Робочі кухонні поверхні з каменю також вимагають догляду, особливо мармур. Він має пористу структуру, тому пролите вино або кава можуть залишити слід. Граніт, а особливо кварцит, з мінімальною кількістю пір, мають хороші водовідштовхувальні властивості.
 • Естетичні якості. Цей фактор є далеко не останнім критерієм під час вибору кухонної стільниці. Натуральний мармур має унікальний малюнок кожної плити, на відміну від штучного кварциту. Перевага останнього - великий вибір текстури і забарвлень.
 • Наявність стиків. Особливості монтажу кухонних стільниць передбачає наявність стикових з'єднань, особливо при встановленні масивних виробів. Мармур легко затирається, тому з'єднання не помітні. Граніт і кварцит навпаки, важко полірувати, тому стики помітні, хоч і не кидаються в очі.

З перерахованого вище можна зробити висновок, що кожен матеріал унікальний. Все залежить від індивідуальних переваг. Хочете практичну і довговічну стільницю для кухні - обирайте граніт або кварцит. Тим, хто любить благородні матеріали до душі прийде мармур.

Замовити стільницю для кухні

Наша компанія пропонує повний спектр послуг з виробництва стільниць для кухні та їх монтажу. Телефонуйте нам, для отримання вичерпної інформації або заповніть контактну форму. Будемо раді Вас чути!

×

×