Loading…

Каміни

Камін з благородного мармуру або практичного граніту і кварциту - це модний і сучасний елемент інтер'єру. У кімнаті він займає центральне місце, біля каміна приємно відпочити, почитати і поспілкуватися з родиною.
Почати
';

Варіанти камінів

Вбудований камін

Як правило, вбудовані каміни з натурального або штучного каменю монтуються в стіну під час будівництва або капітального ремонту. Такий варіант дозволяє заощадити більше простору в кімнаті.

Острівний камін

Розміщений у центрі кімнати, чи на певній відстані від стіни, острівний камін стане головним елементом інтер'єру.

Пристінний камін

На відміну від вбудованого каміна, цей варіант прилягає до стіни задньою частиною, однак, не втоплений в неї. Пристінні каміни з мармуру, граніту або кварциту можна монтувати в будь-якому приміщенні.

Кутовий камін

Якщо ви хочете розмістити камін в квартирі або будинку, не займаючи багато місця - вибирайте кутовий варіант розміщення каміна.

Приклади робіт

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Переваги камінів з натурального та штучного каменю

Естетичний зовнішній вигляд

Кварцит, граніт або мармур - дуже красиві матеріали. Не залежно від того, що Ви виберете, Ваш камін буде виглядати ексклюзивно.

Міцні і практичні

Каміни від MarbleWorld надійні і довговічні. При правильному догляді вони прослужать багато років.

Прості в догляді

Для щоденного догляду за виробом не потрібно спеціальної хімії, досить проводити час від часу вологе прибирання.

Піддаються поліруванню й реставрації

Вони легко піддаються реставрації тому, в разі пошкодження або відколу, виріб можна відремонтувати.

Особиста консультація

Заповніть контактну форму для отримання консультації від фахівця.

Вибір каміну

Камін - центральне місце сучасного інтер'єру, затишний куточок будь-якої кімнати. Біля нього приємно відпочивати в сімейному колі або приймати гостей. На сьогодні каміни мають кілька головних різновидів, варіантів монтажу і матеріалів виготовлення (особливо з натурального або штучного каменю). Розглянемо оздоблення каміна таким каменем як граніт, кварцит або мармур.

Камін з натурального каменю

Для виробів з натурального каменю, а конкретно, граніту і мармуру, а також штучного - кварциту, можна виділити кілька загальних якісних характеристик, а саме:

  • Довговічність;
  • Велике вибір кольору;
  • Естетичність.

Кожен з матеріалів має свою, ключову, якість, яка вигідно відрізняє його від інших. Для мармуру, наприклад, це краса, благородний вид. Для граніту і кварциту - міцність, невимогливість. Розглянемо детальніше їх якісні характеристики:

  • Мармур. Для оздоблення каміна дуже популярним є мармур. Цей благородний матеріал відрізняється надзвичайною красою, неповторністю і невибагливістю. Особливо гарні вироби виходять при комбінації різних кольорів і колекцій. З оздобленням каміна натуральним мармуром Ви зможете створити неповторну атмосферу в домі, затишний куточок, який буде радувати довгі роки.
  • Граніт. Природний матеріал граніт - дуже міцний, щільний камінь. Він може похвалитися хорошим опором до механічних пошкоджень. Деякі фахівці радять обмежити використання граніту, через те, що він втрачає свої естетичні властивості під впливом температури. Незважаючи на це, даний камінь продовжує користуватися популярністю для виготовлення декоративних конструкцій. Крім цього камін, перед тим як облицьовувати поверхню натуральним каменем, обклеюють зсередини шаром утеплювача. Це роблять для того, щоб висока температура не пошкодила мармурове або гранітне оздоблення.
  • Кварцит. Це дійсно дуже міцний і довговічний матеріал. Сильною стороною, якою може похвалитися камін з кварциту, є також велика палітра кольорів і відтінків. Ви можете підібрати кварцит для оздоблення каміну під будь-який інтер'єр, як сучасний, так і класичний.

Замовити камін в Києві

Ми розуміємо, що зробити вибір на користь того чи іншого каменю часом важко. Тому, щоб отримати додаткову інформацію за матеріали, терміни виготовлення і монтажу, скористайтеся контактними даними. Наша компанія вже багато років займається виробництвом і монтажем виробів з натурального і штучного каменю. Ми можемо здійснити оздоблення каміна гранітом, мармуром і кварцитом згідно Ваших побажань і польоту фантазії. Телефонуйте нам для отримання докладної інформації!

×

×