Loading…

Догляд за стільницею з натурального або штучного каменю

Почати
';

Стільниця на кухні – це основна робоча поверхня, яка завжди повинна бути чистою та охайною, а приготування їжі – приємним і безпечним заняттям. Незалежно від того, виготовлена поверхня з натурального або штучного каменю, важливо навчитися правильно доглядати за нею, щоб уникати пошкоджень і слідів використання: не ставити розпечені і важкі предмети, використовувати спеціальні дошки при нарізання, не мити засобами, що містять хімічно агресивні компоненти. Тонкощі догляду залежать вже від конкретного матеріалу, з якого виготовлена стільниця.

Догляд за стільницею зі штучного каменю

уход, столешница, догляд, стільниця, уход за столешницей

Стільниця для кухні досить часто виготовляють зі штучного каменю – акрилу або кварциту, які мають естетичний вигляд, дуже міцні, зручні у використанні і догляді. Відмінною рисою поверхні з штучного матеріалу є невибагливість у догляді – пил і бруд легко усуваються за допомогою м’якої серветки і побутових миючих засобів. Для надання поверхні краси і блиску, на неї наносять поліролі.

Стільниця з кварциту міцніша, ніж акрилова, тому тріщини і відколи на ній з’являються набагато рідше. Проте, неприємних подряпин можна уникнути і на акрилової поверхні за допомогою шліфування: відколи заповнюються спеціальним розчином і шліфуються. Однак, подібними роботами повинен займатися тільки фахівець. В цілому, догляд за штучним каменем не вимагає особливих зусиль від власника.

Догляд за стільницею з натурального каменю

Гранітна стільниця, як і стільниця з мармуру, вимагає більш ретельного догляду, а також регулярної антисептичної обробки. Щоб мармурова стільниця або поверхню з граніту, прослужили довго і не втратили свій первозданний вигляд, необхідно дотримуватися кількох правил догляду:

  • 1. Використовувати м’які засоби для прибирання, які за консистенцією нагадують крем, а їх рівень pH достатній для природного каменю.
  • 2. Застосовувати спеціальні пасти для видалення старих і жирних плям з поверхні.
  • 3. Після кожного чищення обробляти стільницю восковими засобами, що створюють захисний шар на поверхні. висновок.

В цілому, при дотриманні всіх правил догляду, стільниці з натурального або штучного каменю, поверхня прослужить довгий час навіть при постійному використанні без видимих пошкоджень. Прості способи чистки, своєчасне усунення забруднень і пилу допоможуть приділяти менше часу мийці стільниці.

×

×