Loading…

Стільниця зі штучного каменю: акрил або кварцит?

Почати
';

Перед людиною, яка обирає стільницю зі штучного каменю для кухонної або ванної кімнати, неодмінно постане вибір: придбати її з кварциту або акрилу. І той, і інший матеріали мають хорошу міцність, легко експлуатуються і не вимагають особливого догляду. Обидва камені надійні, довговічні і стійкі до впливу води і вологи, екологічно безпечні і мають яскраво вираженими антибактеріальні властивості. Відмітною рисою обох матеріалів є їх щільна структура, в яку не потрапить ні пил, ні бруд, ні дрібне сміття, як це може статися з пористою поверхнею.

Проте, і у кварциту, і у акрилу є свої переваги і недоліки, які можуть істотно вплинути на вибір людини.

Стільниця для кухні

стільниця, кварцит, стільниця з кварциту, стільниця для кухні, кухонні стільниця

Стільниця з кварциту для кухні або ванній, в першу чергу, є дуже міцною – це пов’язано з тим, що кварцит приблизно на 90% складається з природного мінералу (кварцу), який вважається одним із найтвердіших натуральних каменів. Якщо кухонні стільниці, або стільниці для ванних кімнат, підбираються з урахуванням щоденної експлуатації, то кращим вибором стане саме кварцит. Крім міцності, камінь має ще чимало переваг:

  • 1. термостійкість. На поверхню із кварциту можна без побоювання ставити гарячі предмети, за винятком зовсім розпечених (може залишити сліди).
  • 2. Натуральні відтінки. Стільниця з кварциту близька за кольором до натурального каменю і відрізняється природним відтінком. Вироби з цього матеріалу прекрасно доповнять будь-який інтер’єр.
  • 3. Надійність. Кварцитовий стільниця масивна і важка, що робить її довговічною і міцної.

Стільниця для ваннoї кімнати

стільниця, ванна, стільниця для ванною, ванна стільниця, ванна стільніця, стільніця для ванної

Ванна стільниця також може бути зроблена з акрилу або кварциту. Багато людей віддають перевагу кварцитовій стільниці, оскільки акрил, крім всіх переваг, має вагомий недолік – схильністю до швидкого утворення подряпин. Проте, у акрилу є свої переваги:

  • 1. Оригінальність. Фактура акрилу може відрізнятися будь-якими елементами і гнутими компонентами, що робить кожну продукцію цікавою і неповторною.
  • 2. Естетичність. Шви і стики на акрилової поверхні зовсім непомітні, матеріал відрізняється високою екологічністю і гігієнічністю, легко миється і не завдає клопоту з щоденним доглядом.

Висновок

Акрилові поверхні можна використовувати в ванні кімнати, оскільки легкість і елегантна простота матеріалу підходять для ванн. Стільниця з кварциту – найкращий варіант для кухонь, тому що відрізняється стійкістю до хімічних речовин і гарячих предметів. Акрилова поверхня швидко втрачає свою естетичність під впливом несприятливих факторів, і відновити її часто неможливо.

Різниця в ціні між двома цими матеріалами невелика – кварцит буде коштувати трохи дорожче за рахунок своєї довговічності, міцності і стійкості до зношування. Проте, стільниця з кварциту дійсно виправдає свою ціну, оскільки вірно прослужить не один десяток років і навіть при щоденному використанні не втратить своєї естетичності і практичності.

×

×