Loading…

Острівна кухня

Почати
';

Острівна кухня – приміщення зі столом, розміщеним в центрі кімнати окремо від робочої поверхні. Як правило, це додаткова робоча поверхня, з оптимальною відстанню від мийки до плити і холодильника, що вписується у так зване правило трикутника.

Острівна кухня популярна в заміських і приватних будинках, з кімнатою великої площі, як правило, не менше 15-20 м.кв. Це необхідно для того, щоб відстань між стільницею, іншими робочими поверхнями і елементами кухні не була меншою 1 метра. Переваги острівного планування:

  • В окремий стіл можна винести основні елементи кухні: мийку, посудомийну машинку, плитку і т.д .;
  • Створюється ергономічний простір, допомагає зручно, швидко і легко готувати. При цьому такі основні елементи як мийка, стіл для обробки, холодильник і плита гармонійно рознесені по приміщенню і не заважають процесу;
  • Можливість поєднати зону приготування (а саме острів) з їдальнею.
мармур, граніт, стіл з мармуру, стіл з граніту, гранітний стіл, мармуровий стіл

Який матеріал вибрати для стільниці?

Для окремого столу можуть бути використані кухонні стільниці з різних матеріалів: дерево, натуральний або штучний камінь, і т.д. Перш, ніж вибрати стільницю, зверніть увагу на натуральні і штучні камені:

  • Мармурове покриття. Дорогий, але в той же час розкішний матеріал. З ним Ви можете бути впевнені, що Ваша стільниця виглядатиме унікально;
  • Стільниця з кварциту – відмінний вибір для тих, хто віддає перевагу практичності, але з можливістю вибору серед великої кількості кольорів;
  • Гранітне покриття – міцне, надійне, стійке до зовнішніх подразників, недороге.
острівна кухня, стільниця, острівна стільниця, стільниця з кварциту, стільниця з граніту

Вибір того чи іншого матеріалу для острівної кухні – виключно індивідуальна перевага. Але слід пам’ятати, що, обираючи натуральний камінь або штучної кварцит, ви купуєте надійність і якість на довгі роки.

Купити стільницю для острівної кухні

кухня, острівна кухня, кухня острів, острівний стіл

Шукаєте де купити острівну стільницю в Києві? Наша компанія пропонує великий вибір стільниць з таких матеріалів, як граніт, кварцит і мармур – ідеальні варіанти для облаштування острівної кухні. Телефонуйте нам, для отримання вичерпної інформації.

×

×