Loading…

Мармур чи граніт: що вибрати для стільниці

Почати
';

Стільниці з натурального каменю – мармуру або граніту, вважаються найсучаснішими, затребуваними і надійними. Вони нерідко використовуються в багатьох будинках і квартирах, в ванних і кухонних кімнатах. Мармурові стільниці, або вироби з граніту можуть повністю перетворити приміщення, роблячи його більш розкішним, солідним і просторим, додаючи в уже готовий дизайн кімнати нові нотки оригінальності і краси. Стільниці зі справжнього каменю характеризуються багатою гамою кольорів, дозволяючи покупцям вибирати той самий відтінок, який найбільше підійде до інтер’єру в кімнаті.

Сьогодні мармур і граніт видобувають в багатьох країнах світу, вони є одними з найвідоміших матеріалів для виробництва стільниць в ванні кімнати і кухні. Їх використання, між тим, не обмежується двома зазначеними приміщеннями: ці матеріали часто застосовують для прикраси барних стійок в ресторанах, клубах та інших розважальних закладах. Робоча поверхня стола з цього каменю завжди в прерогативі, оскільки вигідно відрізняється від стільниць, створених зі штучних матеріалів.

стільниця, мармур, граніт, кухня, стільниця з мармуру, стільниця з граніту, кухонна стільниця, стільниця для кухні

Стільниця в Києві граніт або мармур?

Стільниця з граніту або мармуру – це не тільки стиль, різноманітність фарб і естетичність, але і цілий ряд інших переваг. Обидва каменя гідно виглядають в будь-якій кімнаті, приносячи в неї глибину візерунків, свіжий дизайн та незвичайний вид. Спільними достоїнствами натуральних каменів є:

  • Зносостійкість. Вироби з натурального каменю практично не схильні до зовнішніх негативних впливів. Вони міцні і надійні, на поверхні стільниці з граніту чи мармуру дуже складно залишити подряпини, злами або інші види пошкоджень. Натуральний камінь дуже міцний, може витримати великі навантаження, і при цьому зберігти відмінний зовнішній вигляд.
  • Термостійкість. Стільниця з мармуру або граніту здатна витримувати різкі термальні перепади, а також вплив низьких і високих температур без шкоди для свого зовнішнього вигляду.
  • Невибагливість у догляді. Гранітна стільниця відрізняється дрібнозернистої текстурою, на якій не залишаються харчові плями і розводи після миття водою або миючими засобами. У мармуровій поверхні гладка структура, що робить її вразливою для плям, але для захисту стільниці придумані спеціальні захисні покриття.
  • втрачаючи при цьому своїх кращих якостей, яскравості кольору і краси орнаменту. Вони добре витримують будь-які механічні та температурні впливи, легко миються і не схильні до агресивного впливу хімічних речовин. мармур, граніт, стіл з мармуру, стіл з граніту, гранітний стіл, мармуровий стіл Головною відмінністю мармурової і гранітної стільниці є їх текстура: граніт відрізняється дрібнозернистою структурою, а мармур – гладкою. У кожного варіанту є свої переваги, але здійснювати догляд на кухні легше за гранітними стільницями, а у ванній кімнаті – за мармуровими.

Висновок

стільниця, кухонна стільниця, мармур стільниця, граніт стільниця, мармурова стільниця

Рішення купити стільницю з каменю можна вважати безумовно правильним і вдалим. І граніт, і мармур стануть прекрасним доповненням до кухонного або ванному інтер’єру, прикрасять житло, зроблять його більш солідним і оригінальним.

×

×