Loading…

Купити стільницю для кухні

Почати
';

Стільниця - одна з основних прикрас будь-якої кухні. Вона в першу чергу привертає увагу гостей і стає об'єктом обговорення. Кухонна стільниця повинна бути не тільки красива, але й практична. Давайте розберемося, на що слід звернути увагу, якщо Ви хочете вибрати і купити стільницю для кухні.

Для початку звернемо увагу, що найбільш затребуваними матеріалами для кухонних стільниць в Києві і по всій Україні є:

 • дерево
 • акрил
 • мармур
 • граніт
 • кварц
 • кварцит
 • метал

Вимоги до матеріалу

Достаток матеріалів на ринку може ввести в оману. Щоб визначитися з вибором, слід врахувати те, що на кухні вплив на стільницю високих температур і вологості значно вищий, ніж в інших кімнатах. Та й ризик механічних пошкоджень також вкрай високий.

Таким чином, щоб стільниця для кухні служила довго, вона повинна відповідати таким вимогам:

 • міцність
 • безпечність
 • невимогливість у догляді
 • довговічність
 • гарний зовнішній вигляд
 • вологозахищенність

Тільки не ДСП і МДФ

столешница, дсп, мдф
Стільниця з ДСП - красива, але не довговічна

Вироби з ДСП ми вважаємо не придатними для сучасної кухні. Заради справедливості варто відзначити, що МДФ трохи перевершує за своїми якісними характеристиками ДСП. Але для облаштування сучасної кухні ці матеріали не підходять по ряду причин:

 • Ці вироби мають поганий опір волозі. При потраплянні води під захисний шар, плита найімовірніше розбухне
 • Термін експлуатації таких виробів низький
 • Вони дуже швидко втрачають свій зовнішній вигляд і затираються

МДФ, хоч і має більш щільну структуру і, як наслідок, не так сильно схильний до впливу вологи. Але тим не менш, в усьому іншому стільниці з ДСП і МДФ не підходять для сучасної кухні. Хіба що, як бюджетний варіант.

Можливо дерево?

стільниця з дерева
Дерев'яна стільниця для кухні

Досить цікавий варіант. Але слід розуміти, що стільниця для кухні не виготовляється з цільного шматка дерева. Вона складається з тонких рейок і просякнута спеціальною речовиною, яка попереджає вбирання вологи.

Дерев'яні плити дуже примхливі. На них не рекомендується ставити гарячий посуд, необхідно стежити за хімією, яка використовується для прибирання і ні в якому разі не проливати на поверхню речовини, які можуть її пофарбувати (наприклад: вино, кава).

Метал - надійність понад усе

металева стільниця
Стільниця для кухні зі сталі - практичність понад усе

Цей матеріал в якості кухонної стільниці має велику популярність на заході. Особливо його якісні характеристики оцінили в ресторанах і закладах громадського харчування, де надійність і гігієнічність ставиться на перше місце.

Застосування металу в виготовленні стільниць для побутового використання не така часте явище. Створити красиву кухню з металом досить складно. З основних недоліків кухонних поверхонь з металу - поганий опір точковим ударам. Навіть якщо і вдається відновити або реставрувати поверхню - слід на місці пошкодження, найімовірніше, залишиться.

Акрил - ще краще, але все ще не ідеально

стільниця, акрил
Акрил - красиво, але не практично

Цей матеріал цікавий тим, що з нього можна створювати будь-яку форму виробу, не залишаючи при цьому видимих швів. Такі властивості прийшли до душі дизайнерам інтер'єрів і, як наслідок, популярність акрилу невблаганно зростає.я

Але давайте поглянемо на його якісні характеристики об'єктивно, в розрізі того, де саме буде використовуватися цей матеріал, а саме на кухні. І в цьому випадку гігієнічність і вологозахищенність виявляються на висоті. Але особливості виготовлення акрилу роблять його схильним до впливу високих температур. Таким чином не варто ризикувати і ставити на його поверхні гарячий посуд.

Натуральний камінь - поціновувачам прекрасного

мармурова стільниця для кухні
Натуральний камінь - краса поза конкуренцією

Граніт і, особливо, мармур - одні з найдорожчих матеріалів які використовують для виробництва кухонних стільниць. Унікальні колір і текстура дозволяють підібрати виріб для будь-якої кухні.

Для догляду за мармуром слід дотримуватися певних правил. Крім того, цей матеріал вважається "м'яким", тому він схильний до подряпин і потертостей. З іншого боку мармур легше піддається поліруванню і реставрації, ніж, наприклад, граніт.

Штучний камінь - поза конкуренцією

стільниця з кварциту
Кварцит: краса і практичність - запорука успіху

Поява такого штучного матеріалу як, наприклад, кварцит, стало можливим завдяки сучасним технологіям і вимогам ринку. Кварцит об'єднав в собі красу натурального каменю і прекрасні користувацькі характеристики, такі як вогнетривкість, гігієнічність, міцність і довговічність.

Не дарма штучний камінь став одним з найбільш затребуваних у дизайнерів для облаштування робочої поверхні будь-якої кухні. Грамотна обробка стиків дозволяє використовувати кварцит на кухнях будь-якого планування: однорядної, дворядної, кутової, п-подібної, острівної або півострівний.

Стільниця зі штучного каменю, в порівнянні з гранітом і мармуром, не так вимоглива до засобів догляду. Тому користувачеві потрібно менше часу і сил для того, щоб утримувати поверхню в чистоті.

Також, великою перевагою кварциту є те, що він не вбирає вологу. Таким чином на поверхні не з'являється грибок і бактерії.

Стільниця для кухні, вибір і покупка

Вибір того чи іншого матеріалу - індивідуальне рішення, яке залежить від фінансових можливостей, планування кухні, смакових переваг.

Безсумнівно, стільниця з кварциту - один з кращих варіантів для облаштування красивої, функціональної і довговічної кухні. Такий матеріал розкриє себе при правильній обробці і монтажі.

Компанія Marble World займається виробництвом, монтажем і реставрацією стільниць зі штучного і натурального каменю вже багато років. Для обробки каменю ми використовуємо перевірені часом технології. Якщо Ви хочете отримати персональну консультацію по палітрі кольорів або вартості виконання робіт - заповніть контактну форму.

Виїзд консультанта зі зразками по Києву - безкоштовно!

Особиста консультація

Заповніть контактну форму для отримання консультації від фахівця.

×

×