Loading…

Кам’яне або пластикове підвіконня: опис і порівняння

Почати
';

Підвіконня в сучасному світі – це вже не просто необхідна частина вікна, а справжній дизайнерський штрих, що доповнює інтер’єр кімнати і надає приміщенню затишок і стиль. Виріб виконує безліч необхідних функцій: маленькі діти з його допомогою починають пізнавати світ, любителі красивих квітів зможуть вирощувати рослини, не виходячи і квартири, а домашні тварини завжди раді розташуватися з зручністю на поличці відповідного розміру. Крім того, підвіконня, особливо з каменю, зберігає в кімнаті тепло, перешкоджаючи проникненню холоду в приміщення.

Перед багатьма покупцями стоїть питання, яке обрати підвіконня: пластикове або з каменю? Адже мова йде про покупку на тривалий термін, тому варто зважити на всі переваги і недоліки свого вибору, і зупинитися на оптимальному для себе рішенні.

Підвіконня Київ: камінь або пластик?

підвіконня, кам'яний підвіконня, підвіконня з каменю

Вироби зі штучного каменю (кварциту), або натурального каменю вважаються більш надійними і довговічними. Вони відрізняються такими характеристиками:

  • Кам’яні підвіконня мають однорідну або дрібнозернисту текстуру, відрізняються твердістю і міцністю. Вони практично не схильні до впливу зовнішніх факторів, легко витримують перепади температур, а нанести їм механічні пошкодження практично неможливо.
  • Мармурові підвіконня не вбирають вологу і не пропускають її через себе, що дозволяє їм зберігати свій естетичний вигляд в будь-яких умовах. Крім того, вони повільно вигоряють на сонці, і навіть через багато років, колір каменю залишається яскравим і насиченим.
  • Величезний вибір кольорів і орнаментів дозволяє створити унікальний виріб, що підкреслює красу кімнатного інтер’єру.

Пластикове підвіконня відрізняється гладкою рівною поверхнею, на яку можливе нанесення малюнка. Вироби з даного матеріалу гірше бережуть тепло в будинку, ніж гранітні підвіконня, або підвіконня з кварциту або мармуру. Пластикові підвіконня невибагливі в догляді і гармонійно доповнять будь-який інтер’єр, але є сприйнятливими до механічних пошкоджень.

мармурове підвіконня, підвіконня з мармуру, гранітний поодконнік, підвіконня граніт, підвіконня кварцит

Висновок

Підвіконня з пластику стане класичним доповненням будь-якої кімнати, але виріб з каменю не тільки зробить інтер’єр кімнати унікальним і красивим, але і прослужить багато років завдяки своїй міцності. Підвіконня з каменю – це дійсно надійний продукт, який сміливо можна називати вічним.

×

×